פורטל זה מבוסס על צורך של לקוחות לקבל מידע גלוי ושקוף על מובילים אמינים שהם גם מקצועיים, בהם אנחנו כמובן. משום כך תקבלו חינם את השימוש באתר נגיש זה ואת שירות קבלת הצעות המחיר בלבד. השירות שלנו באתר מהיר ופשוט ומבטיח לכם מענה מלא בהחלט על כל הצרכים שלכם כלקוחות.

אם אתם מתכננים מעבר של דירה או עסק, או מחפשים שירות הובלות משרדים או של פריטים בודדים מפה לשם, תמצאו כאן את כל הפתרונות המגוונים ביותר של המומחים הטובים בתחומם לצורך זה, לכל הובלה בכל היקף שהוא. כל מה שתרצו לברר על הובלות יהיה כאן.

הפנייה שלכם תעבור סינון ראשוני ומיד אחר כך יחזרו אליכם בטלפון מכמה חברות, אפילו בתוך כמה דקות. החברות שיפנו אליכם יהיו הכי טובות לפי דעתנו למה שאתם צריכים, ואינכם מחויבים אליהן.

אינכם מחויבים לנו או לחברות כאן, לא לסגירת עסקה ולא להצעת המחיר. האתר מיועד רק לצורך התאמה בין לקוח לחברת ההובלה הטובה ביותר. משום כך רשימת הספקים זמינה לכם כאן לצורך השוואה חכמה וקבלת הצעת מחיר כדאית.

ענף ההובלות בימינו רחב כל כך וההיצע בו כל כך מגוון ומפתיע, כך שאפילו אנחנו לא נוכל לצפות כמה אופציות יהיו לכם כאן. מה שרצינו לעשות הוא להנגיש לכם כמה שיותר מהן, בתקווה שתמצאו את המתאימה לכם ביותר מענף ההובלות. הבאנו לכם כאן גם מידע נוסף ומועיל לדעתנו בנוגע לטיפים שכדאי לדעת על התחום, כיצד לחשב עלויות ומחירים שונים לכל מיני שירותים וכך תוכלו לאמוד מה יהיה היקף העלויות של המעבר.