במהלך השנים האחרונות הלכו והתפתחו ענפים שונים והציעו שירותים נוספים משלימים לשירות העיקרי. כך למשל ענף ההובלות שכן חברות הובלה מכל הארץ מציעות שירותי הובלות קטנות במחירים מיוחדים. מבחינת חברת ההובלות מדובר ברכישה של טנדר או משאית קטנה אשר עולה פחות בהוצאות התחזוקה והדלק וכן יכולה לשאת מטענים קטנים אך כבדים ולכן יכולה לבצע הובלות במחירים מיוחדים לפריטים בודדים או מעט סחורה.

מי בהכרח צריך הובלות קטנות?

הובלות קטנות פופולריות הן בקרב עסקים והן בקרב אנשים פרטיים. כך למשל רשתות ביגוד, מזון ואחרות שוכרות שירותיהן של חברות הובלה שונות להעביר סחורה מהספקים לחנויות. לעומת זאת, אנשים פרטיים שוכרים שירותים אלו של החברה לצורך העברה של מעט פריטים או רהיטים בודדים כמו הובלת מקרר, הובלת פסנתר, הובלת סלון, ארונות בגדים, מיטות וכו'.

הובלות קטנות

היתרונות בשירות זה:

 • מדובר בשירות משתלם גם לחברת ההובלות וגם לאנשים פרטיים שאינם רוצים לשלם כסף נוסף עבור הוצאות כבדות יותר של משאיות גדולות לרהיטים בודדים שהם רוצים להעביר.
 • משאית קטנה/טנדר יכולים להיכנס לרחובות צרים וצפופים שמשאית גדולה לא יכולה להיכנס אליהן.
 • נגיש ונוח יותר לקשור את הריהוט/סחורה ברכב קטן יותר שלא יעוף ממקום למקום במהלך הנסיעה ויינזק.

לסיכום, הובלות קטנות הוא שירותי פופולרי מאוד המוצע על ידי חברות הובלה בכל רחבי והארץ ולכן לפני שאתם משלמים סכום כסף גדול עבור ההובלה בררו עם החברה האם היא יכולה להביא משאית קטנה יותר ולתת לכם מחיר אטרקטיבי יותר.

מידע נוסף
הובלה קטנה שונה באופי הכללי שלה בניגוד להובלה סטנדרטית , כאשר מדובר בהובלה קטנה מתכוונים לרב להובלת פריט בודד , זה יכול להיות מקרר ,ארון, ספה או ארונות ומוצרים נוספים. אנו כחברת הובלה מתחייבים למחירים הוגנים בשילוב עבודה מקצועית כך שאתם כלקוחותינו תהיו מרוצים בכל זמן נתון.
בשביל להוזיל את מחיר ההובלה בצפון. חשוב מאוד לבצע התאמה של תכולת ההובלה שלכם עם חברת ההובלות הצפון או באזור אחר שבחרתם לבצע את ההובלה.

הובלות קטנות בצפון ובמרכז

הובלות קטנות
הובלות קטנות בצפון ובמרכז הארץ – מתאימים את ההובלה אליכם!

שירות הובלות קטנות לא מוענק ע״י כל חברת הובלות בצפון בפרט ובארץ בכלל. הובלות קטנות בצפון תלוי באופן התכולה שלכם. חברת הובלות גדולה שלרשותה מגוון רחב של משאיות הובלה, יכולה לבצע הובלה קטנה שתוזיל לה את העלויות בשימוש במשאית קטנה יותר ובפחות מובילים.

במצב זה גם אתם תוכלו ליהנות ממחירי הובלה טובים וזולים יותר.
אנחנו בחברת הובלות בצפון מספקים שירות זה. הובלות קטנות שיעניקו לכם מחיר טוב יותר. הובלות קטנות מתבצעות בעיקר בקרב סטודנטים וזוגות צעירים אשר להם פחות תכולה בעת המעבר.
הובלות קטנות בהתאמה אישית – למה אנחנו שונים?
 • אנו מספקים שירותי הובלות קטנות במרכז במחירים הוגנים
 • מחירים מוזלים גם לתושבי הצפון
 • שירותי אריזה בבית הלקוח
 • אופציה לפירוק והרכבה של רהיטים
 • התאמת מנוף הרמה במידת הצורך לשינוי בגובה
 • ביטוח תכולת הובלה קטנה או גדולה
 • עומדים ביעדים הן מבחינת איכות ביצוע ההובלה וגם בזמני הגעה
 • וותק רב שנים בענף ההובלות בישראל
חלק מהשירותים אינם כוללים במחיר ויתווספו למחיר הסופי בהתאם לאופי ההובלה.
לייעוץ חינם בנושא הובלות קטנות במרכז או הזמנת מוביל בצפון אתם מוזמנים להיות איתנו בקשר ונדאג שתקבלו מענה מהיר,אמין ומקצועי!
שירותי הובלה נפוצים: הובלות בקריות