שירות הובלות בצפון מספק עבורכם הובלות בחיפה , הובלות בקריות  ובסביבה. שירות מתקדם, מנוסה ומקצועי עם צוותי המובילים הטובים בארץ בפריסה רחבה לכל אזור מחוז צפון.

הובלות בחיפה ושירותי הובלות בקריות – הלקוח בעדיפות עליונה

 1. הובלות בחיפה
  מובילים בחיפה עם וותק רב

  שירות מקצועי מקצועיות השירות הוא החשוב ביותר. הביטחון שלכם במעבר דירה הוא מאוד חשוב. אתם מפקדים את מיטב הרכוש שלכם בידיים של חברת ההובלות. לכן חשיבות רבה למקצועיות המובילים. אנחנו מספקים שירות מקצועי בעיקר של הובלות בצפון ובארץ הכולל ביטוח תכולה ועוד.

 2. עמידה בזמנים עמידה בזמן ההובלה זהו לא דבר מובן מאליו , בניגוד למובילים אחרים אנו מגיעים בזמן כך שלא תצטרכו לחכות זמן מיותר ולבזבז את הזמן שלכם בהמתנה מיותרת. חשוב לנו שתהיו מרוצים ולכן אנו משתדלים לעשות את המקסימום בכדי לספק לכם את חווית מעבר הדירה הפשוטה והקלה ביותר.
 3. מחירים מחירי ההובלה הם ללא ספר הגורם המשפיע ביותר על בחירת ההובלות בחיפה שתעשו. אף על פי שזה לא נכון לעשות, ולעתים עדיף לנו לשלם מעט יותר בשביל שזה לא יעלה לנו בסוף ביוקר. מחירי ההובלה שלנו הם מהטובים ביותר בגלל היכולת שלנו להתאים את ההובלות בחיפה בדיוק לצורכיכם, ולהוזיל עלויות.
 4. ביטוח הובלהאנחנו יודעים כשאנו מובילים ציוד מבית הלקוח ציוד זה יקר ערך עבורו ולכן חשוב לנו מאוד שהלקוח יידע שיש חברה אמינה ואיכותית שעומדת מאחוריו , אנו מספקים שירות הובלות בחיפה הכולל ביטוח תכולת דירה או ביטוח ייחודי לעסקים בהעברת כל סוגי הציוד על מנת להבטיח לכם הובלה איכותית עם כיסוי.
 5. מחיר מיוחד לסטודנטים – ישנם הנחות מיוחדות לסטודנטים באוניברסיטת חיפה – אנו דוגלים במתן שירותי הובלות בחיפה לסטודנטים במחיר הוגן ,הסטודנטים הם עתיד ילדינו ואנחנו מודעים לקושי הכלכלי בזמן תקופות הלימודים השונות ולכן אנחנו מספקים מחירים מיוחדים להובלה של תכולות עבור סטודנטים הלומדים הלומדים במכון הטכנולוגי לישראל – הטכניון ,במכללות ובאוניברסיטאות השונות בעיר חיפה ובכלל באזור הצפון כולו.
 6. שירותים משולבים אנו מספקים שירותים נלווים להובלות מיוחדות , בין היתר נוכל לספק לכם שירותי הרבה בעזרת מנוף , מנוף הרמה לקומה 8 , מנוף הרמה עד קומה 15 , העברת מכולות מהנמלים למחסנים או שילוח ישיר ללקוח ועוד!
 7. שירותים לעסקים בדומה לשירות ללקוחות פרטיים אנחנו מספקים גם שירותים ייעודיים לארגונים , מוסדות , עירייות , משרדים ועסקים שונים הזקוקים לשירותיהם השונים של הובלות בחיפה או הובלות בקריות ,צפון והסביבה.
 8. אריזה אנו מספקים שירותי אריזה של תכולת דירה \ משרד לכל לקוח הדורש זאת ( בתוספת תשלום )
הובלה בקריות
חברת הובלות בקריות ,חיפה והבצפון – שילוב אריזה לכל לקוח

 

למוביל מקצועי שאנו משתפים פעילות איתו ומספק שירות מהאיכותי ביותר בשוק ההובלות בעיר חיפה פנו לחברת דוד הובלות בחיפה: ( למעבר לאתר הראשי לחצו על התמונה למטה )
הובלות בחיפה