שירותי הובלות נפוצים מאוד בכל רחבי הארץ, החל מהקיבוצים והמושבים ועד העיר הגדולה. בין אם מדובר במשרד, הובלות קטנות ואפילו הובלות גדולות של דירות בעלות ריהוט וציוד רב, ישנן חברות אשר יוכלו להציע לכן מחיר אטרקטיבי מבדרך כלל. זאת משום שתבנית העבודה שלהן היא שונה או שיש לה משאבים שאין לחברות אחרות.

לדוגמה: ישנן חברות הובלה אשר שוכרות משאיות ואחרות בעלות של משאיות הובלה. החברה אשר שוכרת את המשאית לצרכי ההובלה שלכם וודאי תגבה מחיר גבוה יותר שכן היא צריכה לכסות גם את עלות השכירות הגבוהה. חברות מסוימות מחזיקות סניפים בכל רחבי הארץ ואז לא צריכות לשלוח משאית הובלה ממרחקים ולגבות תשלום נוסף על הדלק וזמן העבודה.

מעוניינים לדעת כמה עולה הובלה? לפניכם מחירון הובלות כללי שיוכל לתת לכם כיוון בנושא מחיר של העברת פריטים/הזמנת השירותים.

המחיר הוא כללי ולכן לקבל הצעת מחיר מדוייקת רצוי לפנות אלינו כדי שנבצע מכלול שלם של כל אופי ההובלה שלכם.

טלפון לבירור וקבלת הצעת מחיר מדוייקת להובלה שלכם – התקשרו: 053-7933569

מחירון הובלות כללי

  • הובלת דירות ( החל מחדר אחד ועד 6 חדרים ): 650 ש"ח – 2750 ש"ח
  • הובלת פריטים בודדים כגון מקרר\ספה: 230 ש"ח – 570 ש"ח
  • אריזת פריטים: 30 ש"ח -50 ש"ח
  • הרמה לגובה באמצעות מנוף:  350 ש"ח – 500 ש"ח
  • עבודה ידנית של פירוק רהיטים והרכבתם: 170 ש"ח -340 ש"ח
  • ניתן להשאיר טיפ למוביל: בין 25 ש"ח ל 80 ש"ח

הערה: מחירון הובלות הוא כללי בלבד והמחיר משתנה לפי אופי ההובלה שלכם

מחירי ההובלות משתנים מעת לעת

מלבד העובדה שחברות שונות מספקות את אותם שירותים במחירים שונים, הרי שבתקופות מסוימות המחירים עשויים להעלות או לרדת בהתאם. לדוגמה בחורף הגשום, כאשר משימת ההובלה הופכת פחות נעימה והנהיגה מסוכנת יותר הרי שחברות ההובלה דורשות מחיר גבוה יותר בהתאם. מי שרוצה שירותי הובלות בשבת ודאי יצטרך לשלם יותר שכן על המעסיק לשלם לעובדיו שכר גבוה יותר בשל העבודה בשבת ועל כן זה יתווסף להצעת המחיר של הלקוח.

אנו שמחים שהגעתם אלינו משום שאנו נספק לכם את המחיר הטוב ביותר לכל סוגי ההובלות ובכל רחבי הארץ. ברשותנו משאבים רבים אשר מאפשרים לנו לספק מחירי הובלה אטרקטיביים בכל רחבי הארץ ולכל הובלה מכל סוג. צרו עמנו קשר באמצעות האתר או בטלפון 053-7933569 לפרטים נוספים.