במהלך השנים האחרונות הלכו והתפתחו ענפים שונים והציעו שירותים נוספים משלימים לשירות העיקרי. כך למשל ענף ההובלות שכן חברות הובלה מכל הארץ מציעות שירותי הובלות קטנות במחירים מיוחדים. מבחינת חברת ההובלות מדובר ברכישה של טנדר או משאית קטנה אשר עולה פחות בהוצאות התחזוקה והדלק וכן יכולה לשאת מטענים קטנים אך כבדים ולכן יכולה לבצע הובלות במחירים מיוחדים לפריטים בודדים או מעט סחורה.

מי בהכרח צריך הובלות קטנות?

הובלות קטנות פופולריות הן בקרב עסקים והן בקרב אנשים פרטיים. כך למשל רשתות ביגוד, מזון ואחרות שוכרות שירותיהן של חברות הובלה שונות להעביר סחורה מהספקים לחנויות. לעומת זאת, אנשים פרטיים שוכרים שירותים אלו של החברה לצורך העברה של מעט פריטים או רהיטים בודדים כמו הובלת מקרר, הובלת פסנתר, הובלת סלון, ארונות בגדים, מיטות וכו'.

הובלות קטנות

היתרונות בשירות זה:

  • מדובר בשירות משתלם גם לחברת ההובלות וגם לאנשים פרטיים שאינם רוצים לשלם כסף נוסף עבור הוצאות כבדות יותר של משאיות גדולות לרהיטים בודדים שהם רוצים להעביר.
  • משאית קטנה/טנדר יכולים להיכנס לרחובות צרים וצפופים שמשאית גדולה לא יכולה להיכנס אליהן.
  • נגיש ונוח יותר לקשור את הריהוט/סחורה ברכב קטן יותר שלא יעוף ממקום למקום במהלך הנסיעה ויינזק.

לסיכום, הובלות קטנות הוא שירותי פופולרי מאוד המוצע על ידי חברות הובלה בכל רחבי והארץ ולכן לפני שאתם משלמים סכום כסף גדול עבור ההובלה בררו עם החברה האם היא יכולה להביא משאית קטנה יותר ולתת לכם מחיר אטרקטיבי יותר.

מידע נוסף